Тендерне запрошення:
Тендер на закупівлю компактного сканера

Прийом пропозицій завершено

Благодійна організація «Парафіяльній Благодійний Фонд «Карітас Маріуполь» оголошує відкритий тендер на закупівлю компактного сканера, призначеного для стаціонарних медичних установ і профільних діагностичних центрів «Siemens ACUSON NX2» в межах проекту  «модель соціальних послуг та медичної допомоги в Донецькому регіоні України» «Model usług społecznych i opieki zdrowotnej w obwodzie donieckim na Ukrainie».

 

  Опис\виконання
1 Загальна інформація: Закупівля компактного сканера, призначеного для стаціонарних медичних установ і профільних діагностичних центрів «Siemens ACUSON NX2» в межах проекту  «модель соціальних послуг та медичної допомоги в Донецькому регіоні України» «Model usług społecznych i opieki zdrowotnej w obwodzie donieckim na Ukrainie».
2 Мета та предмет тендеру: Метою тендеру є вибір постачальника який займається постачанням медичного обладнання має відповідні дилерські повноваження від виробників на здійснення діяльності з продажу та гарантійного сервісного обслуговання обладнання на території України .
3 Термін проведення тендеру: Тендер проводиться у відкритій системі комерційних закупівель RIALTO з 14.05.2020 по 21.05.2020 включно.
4 Замовник та платник: БО  «БПФ «Карітас Маріуполь»
Неприбуткова організація,
ЄДРПОУ 39961554
м. Маріуполь, вул.Грецька, 156, 875049, Донецька обл.
тел. +38 0677369042
Директор: о. Ростислав Спринюк
www.mcaritas.org
amagdalic@gmail.com
+380677369042
5 Перелік предмету закупівлі: Компактний сканер, призначеного для стаціонарних медичних установ і профільних діагностичних центрів «Siemens ACUSON NX2» з наступною специфікацією :

1.Датчик лінійний L10-5V. Полоса частот: 5.0-12.0MHz;
2. Датчик конвексний C5-2v . Полоса частот: 2.0 – 5.0MHz;
3. Датчик фазований P4-2 (1.3 – 4.4 MHz);
4. 3 LEAD ECG SET, EURO (IEC)
5. Кабель відведень ЕКГ, європейського типу (IEC)
6. DICOM CONNECTIVITY. Забезпечує передавання цифрових даних по мережі DICOM, як для друку так і для збереження.
7. Гарантія, технічне і сервісне обслуговування
8. Доставка, установка з інженером і лікарем функціоналістом

6 Умови та спосіб оплати: На підставі укладеного договору по безготівковому рахунку
7 Порядок подання тендерної пропозиції: –  заповнена комерційна пропозиція з визначенням ціни з доставкою та врахуванням вимог п.5 у форматі pdf або його сканована копія без можливості втручання або коригування файлу;

– свідоцтво про державну реєстрацію;
– копія документу про статус платника податків;
– копія довідки ЄДРПОУ;
– документи, що підтверджують наявність ліцензій на здійснення відповідної діяльності (за наявності)
– листи рекомендації або позитивні відгуки які підкреслюють досвід постачання медичного обладнання на території України та репутацію на ринку ( за можливостю)
– дилерські угоди на продаж ліцензованого медичного обладнання та наявність технічної бази для сервісного обслуговання
– заповнена  комерційна пропозиція обов’язково має включати наступні  засвідчення що компанія :

  • ознайомлена зі змістом цінової пропозиції;
  • вся інформація, розміщена у відповіді, є актуальною і правдивою;
  • володіємо досвідом виконання завдань такого типу та необхідним потенціалом для надання вказаних послуг;
  • компанія не є банкрутом і не ліквідовується, не має справи у судовому впровадженні, не укладала угоди з кредиторами, не призупиняла діяльність, не є учасником процесів з даних питань, не знаходиться в будь якій аналогічній ситуації, що випливає із подібної процедури відповідно до національних правил чи законодавства;
  • не була засуджений за вчинення злочину щодо професійної поведінки;
  • не винен у серйозному професійному порушенні;
  • виконав зобов’язання, що стосуються сплати внесків на соціальне забезпечення або сплати податків відповідно до законодавства України;
  • не був предметом судового рішення, що набуло законної сили у сфері шахрайства, корупції, участі у злочинних організаціях або в будь – якій іншій незаконній діяльності, що є неприйнятною фінансовим інтересам Європейського співтовариства;
  • на даний час не підлягаю адміністративному покаранню;
  • одночасно повідомляємо, що не існує обставин конфлікту інтересів між замовником і нами, а саме, відсутні родинні, емоційні зв’язки, спільні політичні, економічні чи інші види інтересу.
8 Умови участі: Виконавець, зацікавлений у наданні послуг повинен бути суб’єктом    підприємницької діяльності та володіти необхідними ліцензіями та дозволами для здійснення відповідної діяльності, мати досвід роботи у сфері торгівлі медичним обладнанням
9 Строк поставки Згідно умов договору але не пізніше 31 травня 2020 року
10 Місце та термін надання  тендерних пропозицій: Тендерні пропозиції приймаються до 21.05.2020 р.
Неповні пропозиції (без відповідей по кожному з пунктів у Додатку №1 ) та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть.
11 Критерії вибору виконавця: – повнота та якість поданої заявки;
– надані повні легальні юридичні документи організації ;
– найменша оцінена вартість
12 Визначення переможця тендеру: Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись Тендерною комісією, відповідно  до мети, цілей та завдань тендеру. У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде рекомендовано переможця тендеру.
13 Додаткова інформація: За додатковими консультаціями звертайтесь в офіс БО “ПБФ «Карітас Маріуполь” за телефоном: +38(067)736-90-42, контактна особа: Магдаліц Олександр, та за електронною адресою:  amagdalic@gmail.com
Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.
У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.