Тендерне запрошення:
Закупівля та постачання причепа-асенізатора

Прийом пропозицій завершено

Орган самоорганізації населення Сільський Комітет «Миколаївка», селище Миколаївка Волноваського району Донецької області України, оголошує відкритий тендер на закупівлю та постачання причепа-асенізатора в межах проєкту «Надання багатосекторальної допомоги з опорою на ринки та громаду найбільш вразливим особам похилого віку, які живуть уздовж лінії зіткнення, для забезпечення подолання ними наслідків тривалої кризи на сході Україні» який імплементується МБФ «Карітас України» та БФ «Карітас Маріуполь» за підтримки Українського Гуманітарного Фонду ОНН (UHF).

 

Опис\виконання
1 Загальна інформація: Закупівля та постачання  причепа-асенізатора в межах проєкту «Надання багатосекторальної допомоги з опорою на ринки та громаду найбільш вразливим особам похилого віку, які живуть уздовж лінії зіткнення, для забезпечення подолання ними наслідків тривалої кризи на сході Україні» в кількості 1 одиниця.
2 Мета та предмет тендеру: Метою тендеру є вибір постачальника причепа-асенізатора, згідно технічних умов у  додатку № 1. Предметом тендеру є пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому технічному завданні.
3 Термін проведення тендеру: Тендер проводиться в термін з 26.05.2020 по 12.06.2020 включно.
4 Замовник та платник: СК «Миколаївка»
85734, Донецька обл., Волноваський район, село Миколаївка,
вул. Центральна, будинок 36.
IBAN 713354960000026008051810791
ПАТ КБ  «Приватбанк»  м. Волноваха
ЄДРПОУ 38125793
МФО 335496
Керівник – Шкарупа Л.І.
+38(050)040-58-90
sovet_nikol16@ukr.net
5 Перелік предмету закупівлі: Додаток №1 до тендерного запрошення для заповнення учасником тендеру
Завантажити
6 Доставка: Товари мають бути доставлені Виконавцем на адресу визначену замовником –  Донецька обл., Волноваський район, село Миколаївка,
вул. Центральна, будинок 36.
7 Супроводжувальні документи: Супроводжувальні документи та необхідні сертифікати, згідно діючого законодавства України, завірені печатками Виконавця, видаткова накладна, гарантійна угода.
8 Умови та спосіб оплати: На підставі укладеного договору-поставки:
30% передплата по безготівковому перерахунку відповідно до рахунка
70% по факту поставки товару
9 Порядок подання тендерної пропозиції: -заповнений Додаток №1 у форматі pdf або його сканована копія без можливості втручання або коригування файлу;
-свідоцтво про державну реєстрацію;
-копія документу про статус платника податків;
-копія довідки ЄДРПОУ;
– документи, що підтверджують наявність ліцензій на здійснення відповідної діяльності (за наявності)
10 Умови участі: Виконавець, зацікавлений у наданні послуг повинен бути суб’єктом    підприємницької діяльності та володіти необхідними ліцензіями та дозволами для здійснення відповідної діяльності.
11 Строк поставки Згідно терміну визначеному угодою купівлі-продажу в продовж червня 2020 року.
12 Місце та термін надання  тендерних пропозицій: Тендерні пропозиції приймаються до 12.06.2020р. на електронну адресу : sovet_nikol16@ukr.net, або до офісу СК «Миколаївка» за телефоном: +38(050) 040-58-90, контактна особа: Шкарупа Людмила
13 Критерії вибору виконавця: – повнота та якість поданої заявки;
-найменша оцінена вартість продукції (із врахуванням доставки та пакування)
14 Визначення переможця тендеру: Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись Тендерною комісією, відповідно  до мети, цілей та завдань тендеру. У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде рекомендовано переможця тендеру.
15 Додаткова інформація: За додатковими консультаціями звертайтесь до офісу СК «Миколаївка» за телефоном: +38(050) 040-58-90, контактна особа: Шкарупа Людмила та за електронною адресою:  sovet_nikol16@ukr.net
Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.
У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.