Звичайний зимовий день. Звичайний буденний ритм міста. Похмурі та заклопотані перехожі. Але усмішки першачків маріупольської загальноосвітньої школи №53 розмалювали цей лютневий день яскравими кольорами

Звичайний ритм міста. Похмурі та заклопотані перехожі. Але усмішки першачків маріупольської загальноосвітньої школи №53 розмалювали цей лютневий день яскравими кольорами

Фахівці проекту «Простір підтримки» Карітасу Маріуполя відвідали школярів 1-Г класу (класний керівник Чичера Л.О.), які відгукнулися на оголошену нами акцію «Добро роби – добре й буде» зі збору дитячих речей, що були у вжитку.

Дітлахи ознайомились з роботою благодійного фонду. Також відбулася маленька дискусія на тему волонтерської допомоги, якою вона буває. Впевнені, що такі акції сприятимуть вихованню відповідальності за вирішення соціальних проблем у суспільстві.

Небайдужі, співчутливі діти – це у майбутньому свідомі та відповідальні дорослі. Наша співпраця із загальноосвітньою школою №53 триватиме і надалі. Ми вдячні учням та адміністрації цього закладу на чолі з Зінченко І.В. за підтримку нашої благодійної ініціативи до Дня спонтанного прояву доброти.

Звичайний зимовий день Похмурі  Але усмішки першачків маріупольської загальноосвітньої школи №53 розмалювали цей лютневий день яскравими кольорами.