Зустріч президента Карітас України з керівництвом Мар’їнської ОТГ та працівниками БФ «Карітас Маріуполь»

Зустріч президента Карітас України з керівництвом Мар’їнської ОТГ та працівниками БФ «Карітас Маріуполь»
Зліва направо: Начальник відділу з питань розвитку територій Мар’їнської ВЦА Андрій Просоленко,
голова Мар’їнської ВЦА Юрій Григулець, президент Карітас України Тетяна Ставничи,
національний керівник проєкту Карітас України Валентин Бебік

У Красногорівці відбулася  зустріч президента Карітас України пані Тетяни Ставничи та команди проєкту «Поліпшення умов життя вразливих верств населення в буферній зоні Донецької області шляхом покращення сталого доступу до безпечної води» з головою Мар’їнської ВЦА, керівництвом комунального підприємства м. Красногорівка «Віта» та представниками місцевої громади з приводу початку дії проєкту, яким передбачена часткова модернізація системи водопостачання у трьох населених пунктах Мар’їнської ОТГ.

Учасники зустрічі обговорили існуючі на даний час проблеми, пов’язані  з постачанням води для населення 30 тисячної громади, дізналися про стан водопровідної мережі та  висловили намір  сприяти модернізації міського водоводу на всіх рівнях.  «Вода – це життя, і населення має задля життя цю воду отримувати. Ми готові допомагати на кожному етапі реалізації проєкту», – запевнив присутніх національний керівник проєкту МБФ «Карітас України» Валентин Бебік і додав, що з боку команди Карітас слід чекати всебічної допомоги.

«Для мене цей проєкт і всі ті проєкти, які ми тут виконуємо, є прояв тієї непохитної любові, що несе в собі саме слово «карітас». Любові до тих людей, які потребують допомоги. Наша любов та співпраця – це забезпечення тих потреб людини, на які вона заслуговує та до яких повинна мати вільний доступ. Згідно з цим проєктом – це доступ до чистої питної води. Я буду уважно слідкувати за ходом цього проєкту і сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю», – підсумувала зустріч у Красногорівці президент Карітас України Тетяна Ставничи.

Пані президент та керівництво КП «Віта» відвідали бювет у м. Красногорівка з питною водою, який минулого року встановили фахівці БФ «Карітас Маріуполь». Також було здійснено візит до нової фільтрувальної станції, котра зараз добудовується та найближчим часом буде введена в експлуатацію.

Зустріч президента Карітас України з керівництвом Мар’їнської ОТГ та працівниками БФ «Карітас Маріуполь»
Зліва направо: керівник КП “Віта” Олег Холод, президент Карітас України Тетяна Ставничи,
національний керівник проєкту Карітас України Валентин Бебік

Багатоденна робоча поїздка пані Тетяни Ставничи на схід України завершилася візитом до БФ «Карітас Маріуполь», де вона зустрілася з працівниками фонду, ознайомилась з багатьма проєктами, які впроваджуються БФ «Карітас Маріуполь» на території Донецької та Луганської областей.

*** Статтю опубліковано в межах проекту «Поліпшення умов життя вразливих верств населення в буферній зоні Донецької області шляхом покращення сталого доступу до безпечної води», що реалізовується БФ «Карітас Маріуполь» за фінансової підтримки Caritas Ukraine та Гуманітарного фонду для України –  OCHA