Зовсім маленьке селище на Донеччині не виправдовує своєї назви – Обільне. До найближчої крамниці – 4 кілометри, до аптеки – 10 кілометрів, питної води немає, транспорт не ходить

Завдяки підтримці Папи Римського Франциска родини багатьох селищ буферної зони другу зиму поспіль отримують паливо для своїх осель.

Раз на тиждень з сусіднього села приїжджає «пересувна крамниця» з найнеобхіднішим. В селі мешкає близько 100 людей, більшість з яких пенсіонери. Життя цих людей нелегке. Галина Антонівна отримала 4 тони паливних брикетів від акції “Папа для України”

«Та нічого, що березень. Ще зо два місяці грітися. Та й на наступну зиму ще вистачить», – каже жінка. Її старий ветхий будинок продувається всіма вітрами та зовсім не тримає тепло. Добре опалювати оселю не вистачає коштів. Пані Галина майже не виходить з дому – проблеми з ногами вимагають постійного лікування та, звісно, грошей.

Сусід пані Галини – Михайло Володимирович, теж отримав паливо. Карітас Маріуполь привезли брикети до самих воріт. Поборовши онкологічне захворювання, чоловік має все подальше життя підтримувати здоров’я ліками. Ті гроші, що пан Михайло заощадить завдяки наданому безкоштовно паливу від акції “Папа для України” підуть на такі необхідні медикаменти.

Завдяки підтримці Папи Римського Франциска родини багатьох селищ буферної зони другу зиму поспіль отримують паливо для своїх осель. Команда Карітасу Маріуполь вже доставила до Андріївки, Мирного, Кам’янки та Анадолі значну частину паливних брикетів та продовжує допомогу постраждалим від конфлікту на сході України.