Зміцнення соціальної згуртованості – Livelihood Mariupol 2019

В межах проєкту «Зміцнення МІСЦЕВОЇ САМООРГАНІЗАЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ ГРОМАД У СХІДНОМУ ТА ПІВДЕННОМУ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ», що діє на базі БФ «Карітас Маріуполь», нашими спеціалістами по напрямку livelihood на регулярній основі проводяться тематичні семінари, тренінги, networking зустрічі, бізнес-школи.

Caritas Mariupol - Polski zespół humanitarny

Особливу увагу приділяємо такій темі, як фінансова грамотність. Тому що низький рівень фінансової грамотності, що спостерігається в більшості країн, став, якщо не безпосередньою причиною кризи, то принаймні одним із її обтяжливих чинників.

Фінансова грамотність – це рівень знань в області фінансів, особистих заощаджень та способів управління ними.

Для того, щоб поліпшити модель управління фінансами з метою створення сімейного капіталу, наші спеціалісти проводять тренінги – це тренінги з управління ресурсами. Вони спрямовані на підвищення рівня фінансової грамотності населення.

В процесі тренінгів учасники:

  • отримують діючі інструменти і покрокову інструкцію з управління, накопичення, збереження, примноження коштів.
  • отримують навички управління особистими фінансами, фінансами сім’ї.
  • отримують навички створення, збереження, примноження сімейного капіталу.
  • отримують навички планування на трьох рівнях: стратегічному, тактичному та операційному.
  • оцінюють свій навик ведення ділових переговорів.
  • отримують досвід залучення інвестицій в свої проєкти.
  • усвідомлюють свої сильні сторони і отримують відповідь, як надалі грамотно їх використовувати.
  • навчаються швидко оцінювати свої можливості.
  • отримують якісний зворотній зв’язок тренера по моделі поведінки.

Учасників знайомлять основам фінансової грамотності. Просто та зрозуміло поясняють, що таке депозит, кредит, фінансова подушка безпеки, активний та пасивний дохід. Ці всі знання закріпляються на практиці завдяки ігро-тренінгу «Життєвий капітал».

Таким чином учасники заходів з фінансової грамотності усвідомлюють, що в процесі трудової діяльності необхідно особливу увагу приділити саме створенню пасивного джерела доходу, а також створювати декілька джерел доходу.

Розпочати власну справу – це один із таких варіантів

І для того, щоб допомогти нашим бенефіціарам започаткувати або розширити власну справу, на базі БФ «Карітас Маріуполь»  діє Бізнес-школа.

Учасники під керівництвом досвідчених тренерів проходять шлях від ідеї до готового проєкту.

Команда професійних бізнес-тренерів та підприємців ділиться своїм досвідом і знаннями з нашими учасниками

Зміцнення соціальної згуртованості - Livelihood Mariupol 2019

Розбираємо, що таке бізнес, з чого його почати та які перші кроки потрібно зробити. Як вибрати свою нішу, як правильно «упаковувати» свій товар або послугу, а також якими якостями та навичками повинен володіти успішний підприємець. Теорія підкріплюється практикою. І для закріплення отриманої інформації, учасники в групах опрацьовують сучасні інструменти, які допоможуть максимально швидко та ефективно відкрити свою справу.

Фіналом занять в Бізнес-школі стає захист бізнес-планів, де презентуються ретельно продумані плани та ідеї, що відрізняються індивідуальністю і актуальністю. Після цього учасники отримують рекомендації і поради від координатора проєкту та досвідчених підприємців.

Таким чином випускники Бізнес-школи готові до втілення своїх ідей у реальне життя.

А вже для підприємців проводимо регулярні Networking зустрічі для обміну досвідом. Тому що основний навик, яким повинен сьогодні володіти успішний підприємець – це вміння комунікувати та вміння працювати в команді. Успіх бізнесмена багато в чому залежить від його вміння налагоджувати корисні зв’язки.

Сьогодні бізнес не створюється  поодинці. Обговорюємо умови для формування успішного партнерства, характеристики, за якими слід обирати партнера для спільного бізнесу, а також ділимося досвідом підприємницької діяльності.

І як результат такої плідної праці – це люди, які покращили свій матеріальній стан та змінили своє життя на краще. І це все завдяки отриманим новим знанням, навичкам та корисним зв’язкам. Є проєкти, які зараз успішно реалізуються. Деякі з них були профінансовані організаціями такими як: ПРООН, UNICEF, USAID.

Більш детальна інформація:
+38 (096) 238 26 27
caritas.mlh@gmail.com