«ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО»

«ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО»

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі. У цей день в різних куточках світу проводять акції, покликані спонукати людей бути уважнішими до вразливого навколишнього середовища.

Саме у цей день ми разом з представниками ГО «Eco Junk» провели для підлітків с. Свободне  еко-захід, який був направлений на еко-свідомість молоді, аби вони були уважнішими та активнішими. На занятті підіймалися теми сортування сміття, правильної утилізації різного матеріалу та варіанти надання другого життя речам, які не піддаються обробці та розкладаються тисячами років, тим самим забруднюючи навколишнє середовище.

Кожен житель планети може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття берег улюбленої річки, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом. Земля – це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Ми не зможемо врятувати планету, згадуючи про неї лише один день на рік – цього явно недостатньо. Слід пам’ятати про це постійно!

«ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕКО»