Жінки на керівних посадах: досягнення рівного майбутнього в умовах COVID-19

Жінки на керівних посадах: досягнення рівного майбутнього в умовах COVID-19

Структура «ООН-жінки» проголосила темою Міжнародного жіночого дня 8 березня 2021 року «Жінки на керівних посадах: досягнення рівного майбутнього в умовах COVID-19».

Сьогодні весь світ захоплюється тим, як жінки-лідерки продемонстрували свої вміння та знання в ефективній боротьбі з пандемією. Більшість країн, які вчасно зробили успішні кроки у боротьбі з COVID-19, очолюють жінки. Наприклад, це – глави урядів Німеччини, Данії, Фінляндії, Ісландії, Словаччини, Ефіопії та Нової Зеландії.

Жінки докладають величезних зусиль у всьому світі по формуванню більш рівноправного майбутнього: забезпечення права жінок на прийняття рішень у всіх сферах життя, рівну оплату праці, рівний розподіл неоплачуваної домашньої праці, припинення всіх форм насильства по відношенню до жінок.

Криза показала, наскільки велика роль жіночого лідерства в сім’ї, роботі та інших сферах життя і, в той же час, існує велика небезпека щодо забезпечення прав жінок, якщо принцип гендерної рівності не буде повністю інтегрований у заходи з протидії COVID-19.

Про ці важливі речі говорили на онлайн-зустрічі у першу суботу березня, напередодні жіночого свята.

PhD, коучиня, адвокатка, бізнес-тренерка Тетяна Вейдер провела справжній лідерський захід, який надихнув учасниць на саморозвиток, самореалізацію та використання потенціалу жіночого лідерства.

Захід відбувся в межах проєкту #Зміцнення соціальної згуртованості.