ЗДІЙСНЕННЯ РОБОЧОГО ВІЗИТУ АВСТРІЙСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ ДО БФ КАРІТАС МАРІУПОЛЬ

Зустріч була проведена в рамках роботи над спільним проектом з надання гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на сході України. 

4 січня 2017 року Благодійний фонд «Карітас Маріуполь» відвідали міністр закордонних справ Австрії Себаст’ян Курц, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, надзвичайний та повноважний посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер, президент «Карітас України» Андрій Васькович та народний депутат Сергій Тарута.

Зустріч була проведена в рамках роботи над спільним проектом з надання гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту на сході України. Були запрошені жителі буферної зони з с. Павлопіль, з якими співпрацюють працівники «Карітас Маріуполь» у рамках проекту HEALTH_CU_2016 за підтримки «CaritasAustria». Вони змогли поспілкуватись з представниками делегації та розповісти про труднощі життя у селах буферної зони.

Представниками «Карітас Австрії» було передано медичне обладнання (тонометри та глюкометри), які будуть розвезені по локаціям. Під час зустрічі обговорили виконану роботу у минулому році та подальше надання допомоги у 2017 році нужденним та потерпілим від конфлікту на сході України.