14 травня 2018 року, в рамках проекту «Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки уряду Німеччини, відбулася друга видача продовольчих наборів в селищі Гранітне

Сподіваємось, що завдяки допомозі Карітас Німеччини, населення селища Гранітне буде захищено від негативних наслідків конфлікту.

Проект передбачає дворазову допомогу соціально незахищеним категоріям населення для підтримки їх в складній життєвій ситуації протягом трьох місяців супроводу.

Продовольчі набори отримали пенсіонери, люди з інвалідністю, самотні та багатодітні матері, а також родичі тих, хто був не в змозі доїхати самостійно.

До складу продуктового набору входять: макарони, пшеничне борошно, квасоля, м’ясні та рибні консерви, три види круп, цукор, сіль та рослинна олія.

Карітас Маріуполь продовжує надавати допомогу людям, які не тільки позбулися будинків і засобів для існування, але й втратили можливість займатися сільським господарством для своїх потреб, тому що селище знаходиться безпосередньо на лінії зіткнення.

14 травня 2018 року, в рамках проекту «Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки уряду Німеччини, відбулася друга видача продовольчих наборів в селищі Гранітне 14 травня 2018 року, в рамках проекту «Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки уряду Німеччини, відбулася друга видача продовольчих наборів в селищі Гранітне