Якщо ви зайняті чимось цікавим та корисним – час минає дуже швидко

Швидко минув час і нашої другої зміни дитячого інтеграційного табору Карітас Маріуполь.

Традиційно, найбільш популярними серед дітей залишаються такі заняття, як майстер клас з виготовлення мила ручної роботи, наші чудові екскурсії та творчі заняття. В цей раз ми приготували для наших малих бенефіціарів дещо новеньке та незвичне.

Команда проекту Простір підтримки розробила низку заходів по формуванню відповідального відношення дітей до свого здоров’я. Ми маємо надію на те, що зернятко знань та вмінь, які дітлахи отримали на наших заняттях проростуть та пригодяться їм в свідомому виборі здорового засобу життя.

Спочатку ми поговорили з дітьми на цю цікаву але не просту тему, сформували здоров’язберігаючі правила. А ще, розібрали вплив їжі на формування імунітету.
Поговорили і про цукор та транс жири і пригадали в яких продуктах їх забагато. А потім самі відібрали безпечні продукти для кулінарного майстер класу та наробили корисних смаколиків! Втішило дуже те, що не зважаючи на незвичний смак, бо ми не використовували цукор, білу муку, коров’яче молоко, дітям дуже сподобався смак їхніх кулінарних шедеврів і багато з них пробували повторити це вдома.

Ще однією з важливих складових в концепцію здоров’я входить психологічне благополуччя. Психолог Простіру підтримки провела низку тренінгових занять для дітей з розвитку емоційної сфери. Відвідувачі денного інтеграційного табору розібрали основні емоції, навчилися відслідковувати їх у собі та інших. Багато часу група приділила формуванню вмінь та навичок конструктивного подолання негативних емоцій. А на останньому занятті до діточок приєдналися і батьки. Цікаво та пізнавальна було всім.

Найбажанішою подякою за нашу працю було те, що діти не хотіли з нами прощатися і всі до одного просилися залишитися на третю зміну. Ми обов’язково зустрінемось знов під час осінніх канікул на подібних заходах. До нових зустрічей.

Денний інтеграційний табір для дітей працює в рамках проекту Простір Підтримки та проекту «Дитячій інтеграційний простір для родин з числа ВПО та місцевих жителів м. Маріуполь» за підтримки посольства Франції в Україні.