Як і будь яку справу, «примирення» треба починати з малих кроків

Психолог проекту “Зміцнення соціальної згуртованості” розпочала серію тренінгів на теми булінгу та уникнення конфліктів в колективі

Як і будь яку справу, «примирення» треба починати з малих кроків. Хоча тему «булінгу» малою не назвеш – мало хто ще не чув про те, що цькування останніми роками стало дуже серйозною проблемою у всіх сферах життя, від початкових класів до дорослого життя на роботі, та взагалі відношень в будь-якому колективі.

Психолог проекту “Зміцнення соціальної згуртованості” розпочала серію тренінгів на теми булінгу та уникнення конфліктів в колективі – робота вже ведеться в соціальному гуртожитку м. Маріуполь, в дитячому кістково-туберкульозному санаторію та в центрі дітей інвалідів.

Наслідки булінгу можуть бути просто катастрофічні. Це може призвести до замкнутості дитини чи навіть до дуже серйозних психологічних травм, з якими дуже складно боротись.

Тому в рамках проекту “Зміцнення соціальної згуртованості” було вирішено першою обрати саме ці важливі теми. Маємо надію, що робота нашого проекту надасть впевненості у собі та всім нашим маленьким підопічним, бо кращий захист від цькування – це міцне почуття власної гідності та незалежності дитини!

Як і будь яку справу, «примирення» треба починати з малих кроків.