Випускників Мар’їнських шкіл ознайомлено з роботою Освітніх центрів «Донбас Україна»

Для учнів випускних класів Мар’їнської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №1, вчителів та батьків майбутніх абітурієнтів проведено тренінг з приводу початку реєстрації до складання ЗНО та умовами прийому до навчальних закладів України через освітні центри «Донбас-Україна». Захід відбувся у рамках проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні», впроваджений БО «ПБФ Карітас Маріуполь» за підтримки програми ООН.

Під час конференції фахівчиня БО «ПБФ Карітас Маріуполь» Федорова Оксана розповіла про роботу Освітнього центру «Донбас-Україна», умови вступу до навчальних закладів, призначення стипендій та існуючі на даний час пільги для абітурієнтів, які мешкають у населених пунктах на лінії зіткнення, та тих, хто має статус внутрішньо переміщеної особи.

З 5 лютого 2021 року розпочалась реєстрація випускників до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), результати якого зараховуються підчас вступних іспитів до закладів вищої освіти. Але вже зараз майбутні абітурієнти визначаються, до якого навчального закладу будуть вступати та які вимоги вступної кампанії на них чекають цього року.


***Ця публікація була підготовлена проектом «Ефективне врядування и залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми, ЄС та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.