Виконання проєкту йде за планом – інженерна складова

Виконання проєкту йде за планом Інженерна складова

Роботи з відновлення водопостачання у Мар’їнці, Красногорівці та Новомихайлівці йдуть згідно встановленого плану. Такий висновок зробили національний керівник проєкту Карітас України «Поліпшення умов життя вразливих верств населення в буферній зоні Донецької області шляхом покращення сталого доступу до безпечної води», що реалізовується БФ «Карітас Маріуполь» за фінансової підтримки Caritas Ukraine та Гуманітарного фонду для України – ОСНА, Валентин Бебік та інженер БФ «Карітас Маріуполь» Сергій Коваль під час інспектування об’єктів модернізації.

Станом на 21 грудня у Красногорівці продовжуються земляні роботи з розчистки території на ділянці К10 – К11, де буде прокладено новий трубопровід. Вже 473 метри підготовлені для прокладання траншеї, повідомляє інженер проєкту Сергій Коваль.

У Мар’їнці на п’яти вулицях, які приймають участь у проєкті, ведуться роботи з розчистки траси. На чотирьох з них – вулицях Набережній, Лесі Українки, Миру та Матросова повністю обрізані гілки дерев, прибрані зайві предмети для вільного проходження екскаватора під час прокладання траншеї. Робота комунальників відбулася під контролем працівників Спільного центру з контролю та координації (СЦКК), які забезпечили «режим тиші» на час проведення робіт.

У Новомихайлівці учасники проєкту зустрілися з 35-ма мешканцями дома ветеранів, які по завершенні робіт з відновлення водопроводу будуть кінцевими бенефіціарами. Крім тих людей, що живуть уздовж Новомихайлівського центрального водопроводу і з часом отримають якісну воду, її отримає і велика група малозабезпечених літніх людей, бо гілка нового водоводу буде закінчуватися саме на цьому будинку.

«Можу впевнено сказати, що грудневий план, який довго і ретельно обговорювався усіма учасниками проєкту, усіма комунальними підприємствами, що задіяні у модернізації, виконується вчасно, як і передбачалося. Прийом на роботу додаткових працівників з числа місцевих мешканців поки що не відбувається, бо зараз комунальники виконують фахову роботу і не потребують додаткової сили. Але у кожному населеному пункті йде пошук таких працівників», – підсумував результати інспектування інженер проєкту.

*** Опубліковано в межах проєкту «Поліпшення умов життя вразливих верств населення в буферній зоні Донецької області шляхом покращення сталого доступу до безпечної води», що реалізовується БФ «Карітас Маріуполь» за фінансової підтримки Caritas Ukraine та ОСНА

https://caritas.ua
www.unocha.org/ukraine/about-uhf