Вітаємо з днем захисту людей похилого віку!

Slovak Aid Карітас Маріуполь

Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей – День захисту літніх людей – відзначається щорічно за рішенням Генеральної Асамблеї ООН з 2011 року. Дата покликана привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їх життям.

Вітаємо з днем захисту людей похилого віку!

Те, як суспільство ставиться до своїх людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких – запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках.

Надання послуги «Домашня опіка» – є показником захисту людей похилого віку. Кожен з соціальних опікунів піклується про стареньких та ставиться до них як до рідних батьків – допомагає по господарству, бавить смаколиками та стежить за станом здоров’я. Хочемо поділитися з вами фотографіями, що роблять опікуни під час візитів до опікуваних.

Вітаємо з днем захисту людей похилого віку!

 

Бережіть себе та своїх близьких!

З Повагою

Команда проєкту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення , постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України» за підтримки «Словацької агенції з розвитку міжнародної співпраці» – SlovakAid