Святкове відкриття оновленої дитячої кімнати простору «Карітас Маріуполь» на базі Навчально-Виховного Комплексу села Первомайське Ясинуватського району Донецької області

відкриття оновленої дитячої кімнати простору «Карітас Маріуполь».

26 листопада 2019 року відбулось святкове відкриття оновленої дитячої кімнати простору «Карітас Маріуполь». Зібрані донором Карітас Австрії кошти були витрачені на придбання меблів для обладнання дитячого простору на базі Навчально-Виховного Комплексу села Первомайське Ясинуватського району Донецької області, який знаходиться в 5 км від межі бойових дій.

Приміщення НВК було ушкоджене під час обстрілів, пробито дах, вибиті вікна. Адміністрація доклала багато зусиль для його відновлення. Велику допомогу надали батьки дітей, що є учнями НВК. Власноруч відремонтували класну кімнату, де буде працювати для дітей безпечний простір «Карітас Маріуполь».

26 листопада День народження дитячої кімнати. Його святкували весело та радісно, не звертаючи увагу на похмуру погоду. До дітлахів завітали кумедні клоуни – Клепа та Анфіса, які організували цікаві ігри, розважальні конкурси та запальні танці. Наприкінці свята донори пригощали дітей солодкими ласощами.

Три роки поспіль соціальні працівники проекту Галкіна Тетяна та Козакова Ольга допомагають дітям Первомайського НВК долати труднощі, що випали на долю буферної зони. Вони навчають дітей навичкам опанування стресовими станами, виховують турботливе та з поважне відношення дітей до однолітків, малюків та людей похилого віку, розвивають у дітей творчу активність, вміння критично мислити.

Цьому процесу активно допомагають батьки, які співпрацею з навчальним закладом, створюють міцну громаду, вектором розвитку якої є виховання незалежного, обізнаного та морального громадянина нашого суспільства. І зараз нова кімната стає майданчиком, де завдяки кропіткій та самовідданої праці соціальних педагогів будуть мати можливість грати, відпочивати та вчитись діти з буферної зони.