Відбулася зустріч з головою Вугледарської ВЦА

Відбулася зустріч з головою Вугледарської ВЦА
Сергій Новіков та Олександр Магдаліц

У місті Вугледар Донецької області відбулася зустріч керівника проекту «Програма правової допомоги та економічного розвитку Східної України», що реалізується БФ «Карітас Маріуполь» за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC), Олександра Магдаліца з щойно призначеним головою Вугледарської ВЦА Сергієм Новіковим. Під час зустрічі сторони висловили намір про подальше співробітництво.

Відтепер до обов’язків фахівчині БФ «Карітас Маріуполь» Алли Гнітько крім консультації населення з правових питань додається консультаційна допомога Вугледарській адміністрації стосовно реформи децентралізації.

Відбулася зустріч з головою Вугледарської ВЦА

«Від сьогодні в Вугледарській територіальній громаді встановлена нова система керування, я маю на увазі військово-цивільну адміністрацію. Це означає, що почали діяти нові  правила та низка обмежень згідно яких буде функціонувати громада. Це означає також, що юрист БФ «Карітас Маріуполь» має проводити роз’яснювальну та консультаційну роботу серед населення стосовно взаємодії з ВЦА та допомагати органам місцевого самоврядування в їх поточній діяльності. Попереду ще багато роботи», – підсумував результати зустрічі Олександр Магдаліц.

***Статтю опубліковано у рамках «Програми економічного розвитку східної України», що реалізується БФ «Карітас Маріуполь» та Данською радою у справах біженців (DRC) за підтримки урядів Швейцарії і Великої Британії.