Весела та гомінка юрба дітей, яка з’явилась у дворі Лівобережного Територіального Соціального Центру, миттєво створила передсвятковий настрій всім присутнім

юрба дітей, яка з’явилась у дворі Лівобережного Територіального Соціального Центру, миттєво створила передсвятковий настрій всім присутнім

Ці дітлахи, учні школи-гімназії №1 Маріуполя, прийшли привітати з Великодніми святами людей похилого віку, відвідувачів центру.

Місія наших волонтерів полягала в тому, щоб нагадати людям про зміст свята, багаті традиції українського народу, продемонструвати свою небайдужість та милосердя тим, хто у буденному житті так мало отримує тепла та уваги. Концерт для глядачів пройшов як на одному подиху.

Наприкінці, маленькі актори подарували присутнім власноруч розмальовані писанки.

Дякуємо заступнику директора з ВР школи-гімназії №1 Наталья Попенко, вчительці української мови Вікторія Гребенюк та учням гімназії за яскраву програму та креативність!

Бажаємо здоров’я, натхнення та весняного настрою всім учасникам виступу!

Весела та гомінка юрба дітей

 Гомінка юрба дітей, яка з’явилась у дворі Лівобережного Територіального Соціального Центру, миттєво створила передсвятковий настрій всім присутнім.

Весела та гомінка юрба дітей