ВЦА Станиці-Луганської та БФ «Карітас Маріуполь» уклали Меморандум про співпрацю

ВЦА Станиці-Луганської та БФ «Карітас Маріуполь» уклали Меморандум про співпрацю

Угоду про співробітництво підписали голова Станично-Луганської селищної  військово-цивільної адміністрації Щастинського району Луганської області Альберт Зінченко та керівник проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» БФ «Карітас Маріуполь» Олександр Магдаліц. За умовами Меморандуму передбачено надання безоплатної правової допомоги населенню, громадам та місцевій владі під час децентралізації та відновлення мирного життя.

Під час зустрічі було обговорено низку питань зі створення старостату у громаді, проблемні  питання у сфері землеустрою та напрямки взаємодії юрисконсультів «Карітас Маріуполь» з місцевою адміністрацією, які потребують першочергового вирішення. Голова ВЦА Альберт Зінченко розповів про найближчі плани будівництва у громаді та створення сучасного центру з надання послуг населенню.

«Станиця Луганська – це територія, де немає кадрового голоду, в нас є фахівці у різних сферах господарювання. Однак зараз є багато питань відносно призначення старост, бо поки що не зрозумілі законодавчі акти відносно цього. Дуже потрібна допомога, так би мовити, незалежних юристів, якими є ваші фахівці. Що стосується консультацій населення, це теж має не аби який сенс – тут один з великих пунктів пропуску, великий потік людей, за день може бути до 30 тисяч. В даний час є обмеження, перетин кордону зменшився, але це, я думаю, тимчасова міра. Ми плануємо зробити надсучасний територіальний центр надання адміністративних послуг, його підрозділ буде у місті перетину, поблизу з КПВВ, і ми думаємо, що саме там може працювати ваш юрист, його знання та досвід знадобляться», – сказав Альберт Зінченко.

«Станиця Луганська – третій населений пункт, де працює проект з надання безоплатної правової допомоги від «Карітас Маріуполь», населення тільки однієї Станиці складає близько 15 тисяч осіб. Чисельність мешканців всієї громади значно більша, тож ми будемо розглядати можливості створення додаткових пунктів надання юридичних послуг населенню. Майже 4 місяці роботи це довели – послуги наших фахівців вкрай потрібні людям, і стосуються вони різних сфер права. Хочу подякувати керівнику ВЦА за довіру та високу оцінку тієї праці, яку виконують наші юристи», – констатував керівник проекту Олександр Магдаліц.

Прийом громадян у Станиці Луганській веде юрисконсульт Ірина Попова. Пункт надання безкоштовної правової допомоги працює з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 17-00 години.
Телефон для довідок +38(050)405-35-47


***Ця публікація була підготовлена проектом «Ефективне врядування и залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми, ЄС та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.