Вчора команда “Карітас – Маріуполь” навідалася до дитячого табору “Лазурна веселка” в Кирилівці з моніторинговим візитом

Наразі у таборі відпочивають 30 дітей з прифронтових селищ Мирне та Андріївка у рамках проекту “Психологічна підтримка дітей у буферній зоні контрольованої території на сході України” за підтримки “Карітас Австрія”.

У ході візиту спеціалісти “Карітас – Маріуполь” поспілкувалися з персоналом табору та головними героями нинішньої зміни відпочинку – дітьми 11-14 років. Маленькі бенефіціари розповіли, що їм дуже подобається купатися в морі, яке зовсім поруч, і щодня розважатися й пізнавати щось цікаве разом із соціальними педагогами “Карітасу”. Діти поділилися враженнями та одразу побігли готуватися до чергового культурного заходу, запланованого на вечір, адже відпочивати їм залишилось лише два дні, бо зміна добігає кінця.

Нагадаємо, що головною метою літнього відпочинку дітей із прифронтових селищ є соціальна адаптація, зниження рівня тривожності та налагодження комунікативних навичків, які дещо погіршилися через напружену ситуацію в буферній зоні. Для цього в таборі з усіма бенефіціарами “Карітасу” працюють соціальні педагоги за спеціальною програмою, складеною з психологом.