В червні стартував ІІ етап програми з «Підготовки вихованців інтернату та дітей з родин у СЖО до самостійного життя»

який реалізовує Карітас Маріуполь в рамках конкурсу міні-грантів проекту Kyiv Dialogue (Молода Черкащина) за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

До участі у цьому етапі були запрошені вихованці дитячого будинку сімейного типу та діти з родин, які отримують допомогу та консультації фахівців нашого «Простору підтримки». Протягом 2 тижнів підліткипройшли тренінги з фінансової грамотності ( тренер ділового клубу «Партнер» – Лариса Петрова), з юридичної грамотності (тренер – юрист благодійної організації «Восток SOS»- Маша Иванова, з першої домедичної допомоги (тренер -рятувальник Мальтійської служби допомоги України – Екатерина Сухомлинова (Kateryna Sukhomlynova)).

В планах на липень- серія тренінгів з профорієнтації ( бізнес-тренер та коуч кар’єрного розвитку – Леся Гладкова).

Всі ці тренінги направлені на здобуття учасниками необхідних знань та навичок з планування бюджету, своїх витрат, дізналися про функцію грошей та фінансову безпеку, про свої права та обов’язки, можливості в освітній сфері та сфері охорони здоров’я, про невідкладні заходи при виявленні потерпілого, алгоритм дій у рятівному ланцюзі, тощо.

Ми впевнені, що вся ця корисна інформація закладе основу для подальшого дорослого життя та соціального благополуччя цих підлітків. Фахівці Карітас Маріуполь створюють дружню атмосферу та прикладають всілякі зусилля, щоб всі учасники почувалися комфортно та затишно.

Дякуємо всім тренерам, що повірили в цю ідею та приєдналися до нас в її реалізації.