В БУФЕРНІЙ ЗОНІ МЕДИЧНА АПТЕЧКА МАЄ БУТИ У КОЖНІЙ РОДИНІ.

Наша мета – забезпечити ліками першої необхідності якомога більше людей у зоні бойових дій. Часто це рятує життя.

У Ганни Олексіївни цукровий діабет та хворі ноги, їй 75: «У меня пенсия хорошая – 2300 грн., но диагнозы такие, что все деньги уходят на лекарства. А бывает простые йод, зеленку, корвалол купить не за что. Дочка пытается помогать, но им самим тяжело – она без работы уже два года, муж один семью обеспечивает» …

Розмови у чергах за гуманітарною допомогою завжди невеселі. У рамках спільного проекту голландської благодійної організації Cordaid та Карітас України команда Карітас-Маріуполь привезла сьогодні до Авдіївки 600 аптечок з ліками першої необхідності. Потреба навіть у простих ліках, що зазвичай може дозволити собі будь яка українська сім’я, така, що люди стоять у черзі навіть у страшну спеку. Соціальні працівники працювали весь день, доки йшли люди. І навіть коли спізнілі старенькі прийшли після закінчення робочого часу, і треба було їхати, довелося дівчатам вийти та просто на газоні заповнювати документи, аби жінки не залишились без аптечок та необхідних ліків.

Це не перший та не останній раз, коли Карітас-Маріуполь привіз аптечки до Авдіївки. Наша мета – забезпечити ліками першої необхідності якомога більше людей у зоні бойових дій. Часто це рятує життя.