Увага – це скарб!

Увага – це скарб!

Майже вся історія нашої країни пов’язана з тяжкими часами. Нам завжди необхідно було відстоювати своє право на мову, самоідентичність, землю, свободу… Але, це ніколи не заважало нам бути щасливими та вдячними. Тільки стикаючись з труднощами, ми можемо зрозуміти на що насправді здатні, чого варті.

Ми повинні бути готові до того, що наше життя змінюється, руйнуючі нашу звичну реальність. Раніше, багато з нас тільки чули про роботу дистанційно, а тепер пів земної кулі намагається спланувати робочій час сидячи на кухні та дізнається, що Скайп та Zoom – це програми не тільки для зв’язку з родичами, а й з любими колегами. Ми будуємо, наразі, систему, що допоможе нам у майбутньому працювати будь де, та зрозуміти, що для роботи не завжди необхідне обладнане робоче місце, дорога настільна лампа чи окремий кабінет. Наші можливості стають ширшими – їх треба тільки розгледіти.

Соціальна робота зараз стала на почесне місце поряд з медициною. Кожного дня багато хоробрих людей по всьому світові стикаються з загрозою віч-на-віч, але не лишають спроби її подолати. Домашня опіка над старенькими зараз найнеобхідніша частина боротьби. Соціальні опікуни  роблять життя стареньких безпечнішим, легшим та наповнюють його позитивними емоціями. Відвідують тих, хто найбільш потребує допомоги. Кожного дня розмовляють по телефону з підопічними, підтримують та заспокоюють їх. Увага – це скарб, який не можна оцінити грошима, подарунками. Один телефонний дзвінок від близьких та рідних може підняти настрій на цілий день, а це запорука здоров’я.

Будь ласка, робіть своїх батьків, бабусь та дідусів здоровішими та залишайтеся вдома!

Опікуни у с. Павлопіль, смт. Мирне, с. Кам’янка та с. Андріївка продовжують піклуватися про стареньких в рамках проекту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення , постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України» за підтримки «Словацької агенції з розвитку міжнародної співпраці» – SlovakAid.

Світлої Пасхи!
Бережіть себе та своїх близьких!

З Повагою!
Команда проекту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення , постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України» за підтримки «Словацької агенції з розвитку міжнародної співпраці» – SlovakAid