Улюблена іграшка – казковий світ дитинства!

Карітас Маріуполь - дарунки для дітлахів буферної зони

Проект ПСС Карітас Маріуполь

На початку лютого для дітлахів проекту «Психологічний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України», що реалізує БФ «Карітас Маріуполь» за підтримки Карітас Україна та Карітас Австрія, шановні донори надіслали казковий вантаж. У великих коробках в села буферної зони Андріївку, Мирне, Ольгинку, Новотроїцьке, Єлізаветівку та Первомайське прибули несподівані дарунки.

Карітас Маріуполь - іграшки для дітей

Дитяча допитливість не знає меж. Все, що цікавить дитину, викликає потік позитивних життєвих хвилювань. Відчуття захоплення, натхнення та щастя, бажання діяти та створювати нове. Саме такі відчуття пережили наші діти, отримав чудові іграшки від донорів.

Іграшка – важливий атрибут дитинства, помічник у пізнанні світу, надійний та чутливий друг, що крокує поруч з дитиною шляхом її дорослішання.  У сюжетній грі з іграшкою, дитина моделює соціальне життя за зразком дорослих, навчається взаємодіяти з навколишнім спочатку у вимушеному, а надалі  у реальному світі.

Маленька дівчинка обов’язково стане турботливою матусею, якщо у дитинстві вона гойдала, годувала, переодягала улюблену ляльку. Маленький хлопчик, що збирає конструктор, обов’язково реалізує бажання створювати нові моделі, проекти у професійному житті.

Таким чином з іграшкою, під час улюбленої гри, з задоволенням та радістю, виховується та формується особистість майбутнього громадянина.

Тож нехай наші діти разом з іграшками дитинства несуть через усе життя набуте у дитинстві вміння співчувати, пізнавальний інтерес до життя, прагнення створювати нове,  відкривати непізнане.

У буферній зоні потреба у іграшках, друзях дитинства. пов’язана з тим, що під час гри дитина стабілізує свій психоемоційний стан, завдяки зануренню у атмосферу безпеки під час гри та великому задоволенню, що вона отримує.

Велика подяка донорам за яскраві, цікаві іграшки. Вони насправді роблять дітей щасливими!