У смт Білокуракіно проведено семінар для майбутніх підприємців

У смт Білокуракіно проведено семінар для майбутніх підприємців
Софія Білянська

Стати бізнесменом сьогодні відносно просто, але це зовсім не означає, що ним може бути хто завгодно, треба мати не тільки хист до самостійного ведення бізнесу і бути впевненим у своїй справі, треба вміти орієнтуватися у нових ринкових умовах та тенденціях, вміти гідно відповідати на виклики економічного і технічного прогресу, мати базові знання у економіці, вміти правильно оформити підприємництво та вести звітність згідно до законодавства.

Для тих, то вирішив відкрити власну справу, у Білокуракінському центрі зайнятості було проведено семінар на тему «Фізична особа підприємець». Юрисконсульт БФ «Карітас Маріуполь» Софія Білянська, що надає безкоштовну правову допомогу мешканцям смт. Білокуракіно Луганської області у рамках «Програми правової допомоги та економічного розвитку Східної України», що реалізується за допомогою Данської ради у справах біженців (DRC), ознайомила присутніх з системами оподаткування, що діють сьогодні, навчила працювати з системою класифікаторів економічної діяльності (КВЕД) та документацією, що потрібна при реєстрації діяльності.

В умовах, коли у населених пунктах, наближених до лінії розмежування, не вистачає робочих місць, відкриття власної справи стає чи не єдиним способом  підвищення рівня життя, отримання фінансової свободи та збереження власного трудового стажу.


***Статтю опубліковано у рамках «Програми економічного розвитку східної України», що реалізується БФ «Карітас Маріуполь» та Данською радою у справах біженців (DRC) за підтримки урядів Швейцарії і Великої Британії.