Тепло для України

Більше року католицькі парафії Європи збирають допомогу для України. Гуманітарна благодійна акція «Папа для України», започаткована Папою Римським Франциском, врятувала та допомогла сотням тисяч українців, постраждалим внаслідок бойових дій. 

Карітас України є одним з ключових партнерів Ватикану. Нас об’єднують цінності – любов та милосердя, і місія – служіння людям!

Цими днями, коли триває різдвяний піст, і вірні намагаються творити добро, Карітас України запускає новий гуманітарний проект.

Карітас Маріуполь, Карітас Запоріжжя та Карітас Краматорськ у рамках акції «Папа для України» почали роздавати мешканцям буферної зони паливні брикети.

19 населених пунктів на лінії зіткнення, 600 родин, майже дві з половиною тисячі тон твердого палива – це задача команд Карітас України, що її треба виконати до кінця січня 2018 року! Задача цілком здійсненна, бо робота вже кипить. Кожного дня темними зимовими ранками наші команди виїжджають до селищ та містечок на лінії розмежування, аби забезпечити людей теплом. Багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю та тяжкими хворобами, малозабезпечені родини, літні соціально незахищені люди не залишаться наодинці з морозами цієї зими, бо є Папа і є Карітас, і наша спільна робота – для України.