Сьогодні у нас був дуже цікавий день

Наші фахівці завітали з майстер класом з миловаріння до діточок з інвалідністю в м. Волноваха.

Під час заходу наш фахівець по роботі з дітьми намагалась створити дуже казкову атмосферу. Багато різноманітних кольорів, чарівні інгредієнти, щоб наше мило було дуже запашним – зізнаємося, що ми самі були в розгубленості, що ж вибрати за форму та яке саме мило зробити!

Переможець дня – ведмедик! Саме цю форму обрала більшість діток, та всі швидко почали робити мило. Дітям дуже сподобалось по краплинці додавати барв своїм ведмедикам та ракушкам, дивлячись, як швидко міняється колір їх майбутнього виробу.

Час пролетів дуже швидко, і от вже кожен тримає в руках справжнісіньке мило, яке щойно зробив самотужки! Всім дуже сподобався цей майстер клас, та й ми були в захваті, що зуміли зацікавити діточок новим ділом!

Хочемо подякувати нашу громаду – ГО “Дивись серцем” які допомогли нам організувати цей захід з миловаріння!

Ракушки та ведмедики сьогодні були зроблені руками особливих діточок в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки Caritas Germany, та за підтримки Посольства Франції в України.