Сьогодні ми в Андріївці, аби визначити найвразливіші родини

З початком зими в Карітас Маріуполь розпочався новий проект, підтриманий ініціативою «Папа для України»

Перший артилерійський голос війни дістався Андріївки ще в 2014 році. Селище хоч і не знаходилось, як то кажуть, «на нулі», але на початку війни постраждало багато домогосподарств. Вже пройшло майже 4 роки, а війна постійно нагадує про себе – іноді люди все ще проводять ночі в підвалах. Сьогодні жителям Андріївки не вижити без гуманітарної допомоги.

З початком зими в Карітас Маріуполь розпочався новий проект, підтриманий ініціативою «Папа для України». Завдяки коштам, зібраним всім світом на заклик Папи Римського Франциска, малозабезпечені мешканці Донеччини та Луганщини отримають по 4 тони паливних брикетів та матимуть тепло у своїх оселях.

Сьогодні ми в Андріївці, аби визначити найвразливіші родини. В Андріївці знаходиться залізнична станція «Карань» – колись це був великий залізничний вузол між Маріуполем та Донецьком. Але як почалася війна та сполучення з непідконтрольним Донецьком перервалося, роботи в Андріївці майже не стало. Молодь, що залишилась у селищі кожного дня їде до Маріуполя на роботу. Але більшість мешканців – це одинокі пенсіонери, що живуть на мінімальну пенсію. Маємо надію, що допомога від ініціативи Акція “Папа для України” та наша команда принесуть тепло в домівки та серця людей.