Складні прості речі. Питна вода.

Більше 400 метрів в глибину землі ми пройшли, шукаючи воду для селищ та містечок Донеччини. 400 метрів це більше, ніж десять девятиповерхівок, якщо поставити їх одна на одну!

Швидке реагування на сході України - Карітас Маріуполь

Півтора роки роботи, десятки тисяч кілометрів на спідометрі нашої робочої автівки, тижні напружених перемовин та обговорень, кілька полиць, забитих договорами, дозволами, експертизами та висновками, тисячі годин земляних та будівельних робіт, більше 350 метрів прокладених труб, що йдуть вглиб Землі аж до водоносних горизонтів.

Caritas Internationalis

Часом було дуже складно – іноді робота просувалася дуже повільно, ми натикалися на перешкоди, не отримували очікуваних результатів та заходили у глухий кут.

Та це не спинило нас і ми продовжували шукати воду в населених пунктах на лінії розмежування. З семи пробурених свердловин, дві виявилися «сухими». Деякі з бюветів, вже абсолютно готових до запуску, не вдавалося здати в експлуатацію кілька місяців. Таким був наш робочий процес.

А таким є на сьогодні наш результат – близько 20 000 людей, що живуть в зоні бойових дій, мають чисту безпечну питну воду!

Мирне, Андріївка, Кам’янка, Мар’їнка та Красногорівка – п’ять населених пунктів, що тепер мають бювети з сучасним очисним обладнанням та безплатну питну воду. З такими результатами ми закінчуємо цей проект та розпочинаємо новий! Який теж буде про воду, санітарно-гігієнічні  побутові умови.

Цей проект «Швидке реагування на сході України» був втілений завдяки фінансової підтримки міжнародної благодійної організації Карітас Інтернаціоналіс.