Цього року проведенням всеукраїнської благодійної акції «Шкільний портфелик» ми завдячуємо посольству Австрії в Україні

та іншим анонімним організаціям, які надали портфелики, канцтовари та кошти на придбання всього необхідного для самого першого навчального року наших маленьких гостей.

Більш ніж 30 дітей з Волновахи та Маріуполя отримали нові, яскраві портфелики, з якими вони піднімуться на нову сходинку життя та підуть у перший клас.
Карітас Маріуполь організував веселе свято для дітлахів. Завдяки нашим чудовим партнерам з організації Жули- Движули діти дуже гарно провели час – цікаві, енергійні танці, невеличкі конкурси, багато сміху та радощів – розважальна програма сподобалась навіть дорослим!

Також хочемо висловити щиру подяку всім, хто надіслав кошти на купівлю необхідних канцтоварів для наших маленьких першокласників та подякувати громадській організації «ДИВИСЬ СЕРЦЕМ», які допомогли нам знайти приміщення для проведення благодійної акції в м. Волноваха.

Попереду новий навчальний рік, який буде першим для багатьох дітей України. Працівники Карітас Маріуполь щиро вітають дітей з початком навчання та бажають гарних оцінок, більше яскравих вражень та, головне – мирного неба!