Що таке якісна підготовка дитини до навчання у школі? Як розуміють її батьки, а що вкладають в це поняття спеціалісти по роботі з дітьми?

В Дитячій кімнаті Карітас Маріуполь розвиваючі заняття з підготовки до школи проходять два рази на тиждень (вівторок, четвер). Працюють ранкові та вечірні групи. 

Частіше за все, батьки бажають бачити свою дитину навченою читати, писати, рахувати ще до вступу у перший клас, але ж це – не головне.

С точки зору психологів, важливішим є комплексний особистий розвиток дитини, що включає єдність її емоційного, інтелектуального та вольового розвитку, саме це може бути запорукою шкільної та життєвої успішності в майбутньому. Провідними для старшого дошкільного віку залишаються комунікативна( спілкування з однолітками та дорослими), здоров’я зберігальна, пізнавально –дослідницька, ігрова та художньо – естетична діяльність. Ну, а якщо, дитинка зможе ще й читати, рахувати, мати розвинуту дрібну моторику – чому б і ні, головне щоб це було в радість! Бо мати задоволення від отримання нових знань та вмінь – це така втіха.

В Дитячій кімнаті Карітас Маріуполь розвиваючі заняття з підготовки до школи проходять два рази на тиждень (вівторок, четвер). Працюють ранкові та вечірні групи. У випадку необхідності, можлива індивідуальна форма підготовки. Більш детальну інформацію можна получити за телефонами: +38 (097) 174 31 54 +38 (050) 423 36 50

Захід був проведений в рамках проекту «Створення соціальних центрів для сприяння подолання та самодопомоги потенційно постраждалих людей та громад в Україні» за підтримки Caritas Germany та BMZ.