Руйнуємо буденність!

Проект ПСС Карітас Маріуполь

Зараз діти особливо потребують нашої мудрості та підтримки, щоби пройти усі труднощі та виклики пандемії й бути разом. Розділити ці випробування, стати ближче один до одного, допомогти нашим дітям зростати та стати сильнішими, добрішими – цим питанням співробітники проекту «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітас Маріуполь переймалися одразу після оголошення карантину. Тому і вирішили запустити онлайн-платформу «Єлизаветівські Карітасики» для дітей та батьків буферної зони села Єлизаветівки.

Соціальні працівники локації пропонують активності, в яких можна взяти участь, як дітям так і батькам: творчі майстер-класи, онлайн спілкування, конкурси та цікаві завдання, ігри, вікторини.

Наша мета – спонукати дітей та дорослих до активної, змістовної та цікавої діяльності під час карантину, дати можливість проявити себе та сприяти налагодженню онлайн комунікації.

Скільки чудових та гарних справ під час карантину роблять разом з дорослими наші вихованці: діляться своїми кулінарними шедеврами, створюють поробки, саджають рослини та пробують свої сили у відеомонтажу. Співають, танцюють, навчаються, розвиваються та радіють спілкуванню.

Діти залюбки презентували свої городи на підвіконні. Вони висівали насіння, висаджували цибулини, доглядали, спостерігали за їх ростом і розвитком та ще й мали смачні вітаміни до столу.

А смачна випічка, виготовлена власноруч, подарувала гарний настрій кожному. Адже вона найсмачніша, корисна і зроблена з любов’ю. Ніжні, духмяні і рум’яні вироби з тіста – легкі булочки і ароматне гарбузове печиво, домашні тістечка з гарячим чаєм несуть затишок і гріють близьких.

Готуючись до Великодніх свят, з великим задоволенням Карітасики поринули в атмосферу творчості. Роботи вразили оригінальністю задуму, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні шедеври.

Весняні першоцвіти зацвіли для добра. Їх плекають наші юні Карітасики Єлизаветівської локації, милуються ними, із задоволенням діляться фото на сторінках ФБ.

Руйнуємо буденність!

Наші діти створюють класні кліпи про те, як з гумором прожити самоізоляцію. Не піддаватися паніці, не сходити з розуму від новин, не забувати дихати, коли виснуть сайти, а вчителі задають багато завдань. Навіть через екран вони заряджають своєю позитивною енергією.
Ось так, всім вітрам на зло, ми продовжуємо сміятися, радіти та із задоволенням створювати свої активності.
Бережіть себе та близьких, не витрачайте дорогоцінну силу на паніку та тривогу. І будьте здорові!

З любов’ю до дітей, з турботою про батьків
Cоціальні працівники Сажко Світлана та Бессараб Тетяна.