Питна вода мешканцям міста Красногорівка

Питна вода мешканцям міста Красногорівка

Восьмого липня у місті Красногорівка відбувся офіційний запуск бювету питної води. Отепер мешканці міста мають вільний доступ до безкоштовного джерела питної води яка відповідає національним та міжнародним стандартам що покращить умови проживання місцевого населення. Технологічна складова обладнання дозволяє також виконувати одноразовий значний забір питної води для транспортування в міські соціальні об’єкти такі як лікарня, школи та дитячі садочки.

Завершення будівництва стало можливим завдяки співпраці міжнародних благодійних фондів Карітас України та Карітас Відень (Caritas Vienna) в межах проекту «Безпека питної води в Українській буферній зоні» який був започаткований з метою надання допомоги у вирішенні проблеми питного водопостачання населених пунктів на лінії розмежування.

Участь у відкритті взяли заступники керівника Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Збицька та Олександр Віліток, генеральний секретар «Карітас Україна» Дзвінка Чайківська, національний керівник проекту «Карітас Україна» Валентин Бебік, керівник Кластеру з питань води, санітарії та гігієни ЮНІСЕФ Марк Баттл, директор «Карітас Маріуполь»  отець Ростислав Спринюк та представники місцевого комунального підприємства «Віта».

Бювет побудовано на місті пробуреної свердловини глибиною 190 м, це закрите приміщення з очисними фільтрами. У місті Красногорівка бювет розташований поблизу Будинку побуту. Питна вода для населення з нього буде подаватися безкоштовно з 7.00 до 18.00 години.

Джерело