Приємні спогади весни

Як не сумувати та звільнитися від тривоги під час карантину? Однією з ресурсних активностей покращення гарного настрою є приємні спогади та пов’язані з ними враження. А ця весна була на них щедрою для учнів проекту «Психосоціальний супровід для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» локацій Мирне, Андріївка, Ольгинка, Новотроїцьке, Єлізаветівка та Первомайське. Підготовка до свята 8 Березня, виготовлення листівок та поробок для матусь, приємні вітання, смачні солодкі подарунки від БФ «Карітас Маріуполь», сонячна погода та спілкування у колі друзів, ігри та конкурси. Тож згадаймо приємні миттєвості весни…..

И розпочинає їх Ольгинська локація. Подарунок любій матусі від щирого серця, старанно зроблений дітьми на святковому майстер класі. Набуті вміння робити подарунки своїми руками, допоможуть пережити карантин, та наповнити цей час приємними дивами для близьких людей. Діти багато чому навчились, то ж є час реалізувати самі сміливі творчі ідеї.

Ольгинська локація. Подарунок любій матусі від щірого серця

Безліч нових вражень та масу задоволення подарувало дітям шоколадне асорті  «Шоколаду кожен рад, весь світ любить шоколад», яке відбулося в Первомайській локації. У підлітків була чудова нагода взяти участь у різноманітних конкурсах, розвагах, міні-вікторинах та іграх. Вони радісно спілкувалися, почули історію шоколаду, склали шоколадне меню, намалювали свою найулюбленішу шоколадку і визначилися, для чого ж потрібен шоколад.  Наприкінці свята були обрані Король і Королева шоколаду.

Приємні спогади весни

шоколадне асорті

8 Березня – чудове, ніжне свято весни, краси та жіночності. У цей день мамам, бабусям, сестричкам, подругам дарують приємні побажання, увагу та подарунки. А коли цей подарунок зроблено від душі та своїми руками – це, погодьтеся, ще цінніше. Учні Андріївської локації власноруч зробили чудові фоторамки для своїх улюблених жінок. Креативна ідея надихнула на творчу активність, а її результати принесли багато задоволення!

8 Березня - чудове, ніжне свято весни

У селищах Мирне  та Новотроїцьке відбулися святкові заходи, під час яких соціальні працівники в доступній підліткам формі розповіли про гендерні відмінності дівчат та хлопців. Доброзичливість та повага у відносинах між молоддю є основою взаєморозуміння. А з нього починаються і творча співпраця і душевні почуття.

Чудове свято відбулось і в Єлізаветівці. Веселі конкурси, розваги, смачне чаювання. У перші дні весни такі теплі, сонячні, довгождані,  підлітки всіх локацій отримали несподіваний сюрприз – солодкі смаколики від благодійників БФ «Карітас-Маріуполь» проекту «Психосоціальний супровід дітей та батьків у буферній зоні на сході України». З цього приводу соціальні працівники локації висловили подяку:

«Колектив дітей та працівників Єлизаветівського ЗЗСО щиро дякує Вам за радість і гарний настрій у ці передсвяткові дні.

Спасибі Вам, що ви вмієте розділити любов с тими, кому на цій землі її не вистачає. Щиро дякуємо Вам та вашим однодумцям, що підставляєте нам своє сильне та добре плече у багатьох життєвих ситуаціях».