Приємні слова подяки від працівників Єлизаветівського закладу І-ІІІ ступенів

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Декілька років поспіль Єлизаветівський заклад І-ІІІ ступенів пишається дружбою і співпрацею з проектом «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів на сході Украіни» БФ «Карітас Маріуполь».

Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу, засновані на активній соціальній позиції, родинній турботі про вихованців залишаються незмінними.

Ось і нещодавно ми отримали відчутну благодійну допомогу в поповненні матеріальної бази кімнати для дітей, в облаштуванні простору підтримки для дітей та батьків, створенні комфорту та затишку на локації. Проектом ПСС було придбано новенькі, сучасні і такі необхідні нам каремати для занять спортом та фітнесом для дітей та батьківської групи. Школярі також зраділи таким яскравим іграшкам та величезній кількості настільних ігор для їх розвитку та дозвілля.

Добрі справи фонду «Карітас Маріуполь». не залишаються непоміченими – вони як маячки світять тим, хто чекає допомоги.

Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію, віддаєте частинку себе дітям, які потребують небайдужого повсякденного піклування і уваги.

Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!