Програма підтримки дітей та молоді з інвалідністю

Програма підтримки дітей та молоді з інвалідністю.

На базі благодійного фонду «Карітас Маріуполь» вже другий рік працює проект, присвячений роботі з дітьми з інвалідністю. Учасниками нашого проекту — діти від 6 до 18 років з різними діагнозами. Переважно це РАС, ЗПР, ДЦП.

Наші діти розвивають свої пізнавальні процеси: мова, пам`ять, відчуття, сприйняття, мислення. Через арт-терапевтичні техніки та ряд спеціалізованих прийомів діти також навчаються взаємодії: звертатись по допомогу, контролювати емоційні прояви. У дітей підвищується самооцінка, закріплюються норми і правила соціально прийнятної поведінки, формуються перші дружні компанії.

Caritas Mariupol - за фінансової підтримки Renovabis та Die Sternsinger

Проектна діяльність також включає участь дітей у різноманітних культурних заходах, вони включаються у життя социуму: виставки, кінотеатр, фестивалі тощо.

Вже на початку листопада планується запуск роботи у сенсорній кімнаті, призначеній для роботи з сенсорною системою (зір, слух, дотик, рівновага) та емоційною стабілізацією дитини.

Сенсорна інтеграція — це можливість краще відчувати оточуючий світ і контролювати свої реакції. Ми приділяємо велику увагу нашому проекту, займаємось професійним розвитком команди, заняття для наших учасників безкоштовні.