Проєктивні техніки в працевлаштуванні

Проєктивні техніки в працевлаштуванні - коучиня, бізнес-тренерка Тетяна Вейдер

20 лютого до уваги учасників наступної онлайн-зустрічі була представлена цікава тема –  «Проєктивні техніки в працевлаштуванні».

PhD, коучиня, адвокатка, бізнес-тренерка Тетяна Вейдер ознайомила присутніх з історією виникнення проективних методик та їх напрямками. Звернула увагу, що проєктивні техніки, як прийоми опосередкованого вивчення особистості, дають можливість виявити її прихований потенціал, особливо, якщо мова йде про працевлаштування. Це тести, шкали, методики, опитувальники та їхні модифікації, які наразі використовують і при підготовці до ухвалення рішення про прийняття кандидата на конкретну посаду, і самим кандидатам задля проходження процедури працевлаштування. В першу чергу, це – методики, направлені на виявлення фізичних здібностей, інтелекту, досягнень, рівня мотивації, конфліктності та інших якостей, серед яких:

  • тест Люшара (упорядкування кольорів за ступенем суб’єктивної приємності для визначення внутрішнього стану особи),
  • тест Л.Сонді (суть в виборі з фотографій незнайомих осіб, найбільш і найменш привабливих, і як результат, людина неусвідомлено тягнеться до подібних собі осіб;
  • рисункові тести (людина не говорить, а малює, застосовується схема інтерпретації);
  • тест Сакса/Леві «незавершені речення» (60 незакінчених пропозицій, які поділяються на 15 груп, що характеризують в тій чи іншій мірі систему відносин);
  • методика піктограм Олександра Лурія для дослідження пам’яті і мислення;
  • проективне інтерв’ю (оцінювання людей через створення експериментальної ситуації з іншими).

Учасники заходу мали змогу пройти онлайн-тестування та злічити їх результати з попереднім уявленням про себе. Для деяких інтерпретація цих результатів стала неочікуваним знайомством зі справжнім собою.

Час заходу пролетів непомітно, втім, як і завжди на наших заходах в межах проєкту #Зміцнення соціальної згуртованості.