Подаруночки для опікуваних бабусь та дідусів від діток з нашого АРТ-центру та вихованців Дитячого Простіру Карітас Маріуполь

Напередодні Нового 2020 року талановиті дітки з АРТ-центру «Карітас Маріуполь» на чолі з неймовірною Анна Мехеда та вихованці Дитячого Простіру Карітас Маріуполь разом з аніматором проекту Каріною Руденко приготували дуже гарні подаруночки для бабусь та дідусів, що знаходяться під опікою проекту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення, постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України».

Карітас Маріуполь - Поліпшення якості життя вразливих груп населення, постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України

Листівочки та ангелики були доставлені стареньким разом з гігієнічними засобами. Це дуже важливо для літніх людей отримати стільки позитиву та уваги! Ви тільки погляньте які гарні презенти зроблені від щирого серця!

Дуже дякуємо вихованцям АРТ центру Карітас Маріуполь –  Оксана, Віка, Гріша, Богдан, Даша, Діма,Єва, Настя, Лєна, Ліза, Оля, Марго, Паша, Аня, Василь, Іван, Ксюша, Альона, Ілона, Влад – ви великі молодці! Листівочки дуже гарні!

Окрема подяка випускницям психологічного тренінгу «Я і соціум» та курсу творчих занять «Хенд мейд» – Гайдіна Ганна, Буханцева Ольга,Симонова Анастасія, Даліщена Єлизавета, Даліщена Катерина. Дівчата, ангелики прийшли до душі усім хто їх отримав!