У день Святого Миколая Карітас Маріуполь разом з Caritas Czech Republic привезли подарунки для діточок с. Миколаївка Волноваського району Донецької області, яке знаходиться поряд з лінією розмежування

У день Святого Миколая ми покликані допомагати потребуючим і близьким людям!

Святий Миколай – це приклад доброти. Ким був Миколай? Був святий, який в пам’яті на цілій земній кулі залишився як той, хто старався допомогти потребуючим. Він  дівчатам, що мали виходити заміж, давав на придане, то рятував моряків, що серед моря потопали. З його іменем зв’язане поняття доброти. Він у якийсь спосіб віддзеркалює Божу доброту.

В день Святого Николая Каритас Мариуполь вместе с Caritas Czech Republic привезли подарки для детишек с. Николаевка Волновахского района

Так, БФ «Карітас Маріуполь» разом з Caritas Czech Republic, Středisko humanitární pomoci a rozvojové spolupráce долучився до цього свята. Ідея порадувати дітей, які живуть біля лінії розмежування тобто в умовах війни, з’явилася в 2017 році – пояснює Вероніка Мехова, керівник Острава-Опавского центру єпархіальної благодійності.

Завдяки щедрої допомозі чеських партнерів, ми разом вирушили у с. Миколаївка Волноваського району Донецької області, яке знаходиться поряд з лінією розмежування та привезли прекрасні 42 подарунка для діточок, вже підготовлених і упакованих з Чеської Республіки.

В день Святого Николая Каритас Мариуполь вместе с Caritas Czech Republic привезли подарки для детишек

Миколай є приклад того, як ми повинні один одному допомагати, робити добро один одному. І в цей день ми засвідчуємо переконання, що треба всім потребуючим допомогти, що треба ближнім нашим людям робити якусь приємність також.

Висловлюємо величезну подяку нашим партнерам за їх самовіддану працю!