Підписано Меморандум про співпрацю між місцевою владою Покровська та БФ «Карітас Маріуполь»

Підписано Меморандум про співпрацю між місцевою владою Покровська та БФ «Карітас Маріуполь»

У Покровську підписано Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між міською владою міста та БФ «Карітас Маріуполь». Захід відбувся за участі секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, заступника міського голови Миколи Шабельника, керівника проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» БФ «Карітас Маріуполь» Олександра Магдаліца та юриста новоствореного пункту безоплатної правової допомоги Олександра Крайнього.

Секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо відмітила своєчасність підписання документу, який крім допомоги місцевій владі гарантує надання юридичної допомоги населенню. «До нашої громади тепер входить багато сіл. У зв’язку с цим виникає багато проблем з земельними паями, з оформленням медичних декларації, спадщини, створення нових бізнес-структур. Крім того в нашому місті живуть 13 тисяч переселенців у яких є проблеми з житлом, соціальною допомогою та субсидіями. Я вважаю, що робота юриста БФ «Карітас Маріуполь» буде мати великий попит. І дуже цінний той факт, що ми, як виконавча влада, посилимось у вирішенні цих проблем спеціалістами Благодійного фонду» – сказала Наталія Іваньо.

«Завдяки юристам БФ «Карітас Маріуполь» знімається навантаження від звернень населення громади з юридичної служби міської ради у вирішенні багатьох питань, а велика кількість людей, які не можуть собі дозволити платну юридичну допомогу, тепер мають можливість отримати безкоштовну професійну адвокацію», – резюмував Микола Шабельник.

«Покровськ – одне з великих міст Донецької області, місто великих можливостей. Ми розуміємо, що тільки разом з місцевою владою ми зможемо принести максимальну користь і населенню, і громаді Покровського району в цілому. Це стосується і розвитку місцевого самоуправління, і юридичної допомоги місцевим жителям. Пункт безоплатної правової допомоги, який почав працювати у місті ми створили за зразком Мар’їнського офісу, який допомагає людям вже другий рік, і з досвіду роботи, яка там проводиться, я впевнений, що ми зможемо надати якісну допомогу населенню Покровська у будь-яких аспектах юридичного права» – розповів Олександр Магдаліц після церемонії підписання Меморандуму.

Юрисконсульт Покровського пункту надання безоплатної правової допомоги Олександр Крайній – юрист з багаторічним досвідом – вже працює над кількома справами, по які звернулися місцеві мешканці міста та допомагає місцевій владі з питань самоврядування.

Пункт безоплатної юридичної допомоги працює за адресою: м. Покровськ, віл. Прокоф’єва, 111, (кабінет №3) з понеділка  по п’ятницю з 9-00 до 17-00.


***Ця публікація була підготовлена проектом «Ефективне врядування и залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми, ЄС та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.