Перша благодійна їдальня відкрилась ще в далекому 1880 році в Нью-Йорку. Тоді цей заклад називався «breadline», що дослівно перекладається як «хлібна лінія»

Хочемо нагадати, що з березня наша благодійна їдальня відновила свою роботу в новому офісі Карітас Маріуполь, за адресою пров. Банний 4. Ми дуже раді, що завдяки Renovabis, ми маємо можливість готувати для великої кількості нужденних людей.

Саме в ті роки пекарнями «Fleischmann Model Viennese Bakery» у Грінвіч-Віллидж було порушено питання розподілення непроданих хлібобулочних виробів серед нужденних людей у кінці робочого дня. Вважається, що саме ці «breadline» стали початком великої історії відкриття подібних благодійних закладів.

В Карітас Маріуполь вже більше двох років працює благодійна їдальня. Люди, які опинились в скрутних життєвих обставинах, регулярно отримують гарячі обіди. Ми дуже раді, що завдяки Renovabis, ми маємо можливість готувати для великої кількості нужденних людей.

Хочемо нагадати, що з березня наша благодійна їдальня відновила свою роботу в новому офісі Карітас Маріуполь, за адресою пров. Банний 4. Поставити свої питання, щодо роботи їдальні або інших проектів Карітас ви можете за телефонами: +38 (097) 174 31 54 +38 (050) 423 36 50