Мешканці селищ буферної зони продовжують отримувати паливні брикети від Карітасу України за проектом, фінансово підтриманим акцією «Папа для України»

Ми віримо, що жителі буферної зони відчувають тепло та підтримку всього світу.

Світлана Дмитрівна з народження мешкає в селищі Мирному. Майже все життя працювала токарем – виробляла деталі для обладнання, за допомогою якого видобувають граніт.

Пані Світлана була віддана своїй роботі довгі роки, але з віком довелося поступитись своїм місцем молоді. Сьогодні Світлана Дмитрівна є головою родини, бо нещодавно чоловікові зробили  складну операцію – замінили серцевий клапан на штучний. Операція була дуже коштовна, заощаджень пенсіонерів не вистачило навіть на половину вартості, але сусіди не лишились байдужими та допомогли врятувати життя чоловікові.

«Була б можливість працювати далі – з радістю б продовжила робити якісь вироби з металу», – каже пані Світлана та запрошує нас заїхати до неї у гості – подивитися, все те, що вона власноруч виготовила з металу та дерева.

На жаль, наш час на виїзді розписано похвилинно – ще багатьом мешканцям Мирного маємо привезти паливо. Холода ніяк не поступляться місцем весняній погоді, і саме зараз в людей закінчується паливо, що було приготовано на зиму.

Мешканці селищ буферної зони продовжують отримувати паливні брикети від Карітасу України за проектом, фінансово підтриманим акцією «Папа для України». Ця благодійна акція була започаткована ще в 2016 році. Завдяки заклику Папи Франциска відбувається збір коштів громадянами всіх країн світу для потреб постраждалих від воєнних дій на сході Україні.

Ми віримо, що жителі буферної зони відчувають тепло та підтримку всього світу.