Останніми роками Великдень став одним, з найважливіших свят українців

Щорічно Caritas Ukraine проводить акцію “Великодній кошик”. Всі гроші, які збираються під час акції йдуть на підтримку родин, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Карітас Маріуполь підготував до цьогорічного свята багато цікавого. Була яскрава фото зона, дитячі творчі майстер класи, де дітки робили листівку з побажаннями від ангела, прикрашали арт крашанку «Веселе яєчко» та робили гарну куклу мотанку «Пташка весняна». Також завдяки старанням дітей з буферної зони ми організували святковий ярмарок творчих виробів, які дітки люб’язно передали нам. Вийшло дуже традиційно, цікаво та святково.

Взагалі, Святкування Великодня не має жодних стандартів, тому кожен народ має власні цікаві звичаї та обряди. Наприклад, в Болгарії люди виготовляють багато різних горщиків із хорошими побажаннями та скидають їх з верхніх поверхів будинків на знак перемоги над злом. Кожен бажаючий може взяти собі кусник цього горщика додому на щастя. А в Італії напередодні Великодня по домівках розносили палаючий факел – вогонь із церкви, однак сьогодні на місце цієї традиції прийшли феєрверки.