Останнім часом в Карітас Маріуполь робота буквально «кипить»

Цього разу ми хочемо розповісти про неймовірно смачний вершковий грибний крем-суп, який готували учні нашого Кулінарного сервісу разом з шеф-кухарем Кирилл Михайлович Долимбаев.

Для цієї групи це тільки друге заняття, але всі намагались підходити до процесу готування дуже професійно! Робота буквально кипіла – всі розподілили свої обов’язки, та почали швидко щось різати, смажити, варити, та готувати прикраси для гарної та майже ресторанної подачі страви.

«Готувати може кожен» – пам`ятаєте це висловлювання з гарного мультфільма «Рататуй»? Так от діти здивувались, що наш волонтер виявився не шеф-кухарем, а людиною іншої сфери – банківської. Адже не обов’язково бути справжнім кухарем, щоб вміти готувати смачні страви вдома!

Діти дізналися багато цікавого про роботу в банківській сфері, про захоплення нашого гостя, чому він вирішив навчитися готувати, і що це надзвичайно цікаво і корисно!

У підсумку ми всі переконалися, що “готувати може кожен”, коли в кінці заняття дегустували найсмачніший грибний крем-суп! Уже зараз ми можемо сказати, що, при бажанні, кожен з наших учнів може стати справжнім професійним кухарем!