ОНОВЛЕННЯ ДУШІ ЧЕРЕЗ РЕКОЛЕКЦІЮ

юдино, людино, людино, людино,

Збери себе всю у собі воєдино.

Ліна Костенко

Під патронатом Координаційної Ради з питань душ пастирства у кризових ситуаціях Патріаршої Курії УГКЦ проводиться реколекція для людей, постраждалих від конфлікту на сході України. Реколекція – це нагода відновити у серцях спокій та любов, це дорога до Бога, чудова нагода відновити у своєму серці покаяння і мир.Саме слово «реколекції» походить від латинського recollection, що означає відновлення. Слово «колекція» українською асоціюється зі збиранням марок, значків тощо. Кожна людина упродовж свого життя, дня, тижня, місяця, року, кількох років назбирує у душі певну «колекцію» добрих думок, діл, зауваг, а також і недобрих, грішних.

Церква здавна пропонує робити час від часу такі реколекції – перегляд своєї «колекції думок». Так як і колекціонери час від часу переглядають свої колекції і те, що зайве, віддають або продають, а що потрібне – залишають, подібно й ми намагаймося також переглянути, чого у моїй душі є забагато, а чого, можливо, не вистарчає; може, щось треба придбати, а чимось, можливо, поділитися.
Карітас Маріуполь також приєднався до цього заходу
Висловлюємо вдячність о.Ростиславу Спринюку, за надану гарну можливість для наших беніфиціаров долучитися до реколекціі, відвідувати цей духовний комплекс, де б могла відпочити душа людська.
Велика увага була надана просвітницький роботі, у людей була змога ближче познайомитись з Євангеліє, та зустрітися з відповідями Бога на їх особисті буденні питання.