Двотижнева практика лікарів Карітас Маріуполь у Варшавському кардіо-інституті та навчання соціальних робітників фонду у буферній зоні

Практика лікарів Карітас Маріуполь у Варшавському кардіо-інституті

polska Pomoc

Навчання лікарів Карітас Маріуполь новим методам діагностики та лікування серцевих захворювань, застосування ціх знань на практиці — пріоритетна ціль проекту «Model usług społecznych i opieki zdrowotnej w obwodzie donieckim na Ukrainie» ( Модель соціального обслуговання та медичної допомоги в Донецькому регіоні України).

Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Sincerely
Завдяки проекту, лікарі фонду Богдан Рудковський та Олександр Гонтарев отримали унікальну можливість пройти двотижневу практику у провідній Європейської клініці — Варшавському кардіо-інституті (Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego Sincerely).

Згідно моніторингових дослідженнь, кардіологічні захворювання є найпоширенішими серед постраждалого населення буферної зони. Отримані знання будуть ефективно використані на практиці для своєчасного лікування та діагностики бенефіціарів Карітас Маріуполь.

Інститут кардіології ім. кардинала Стефана Вишинського є головним польським клінічним центром кардіології та кардіохірургії з вищим референтним балом і сертифікатом ISO 9001: 2000 (Система менеджменту якості). Це потужний академічний та науково-дослідницький центр, який грає важливу роль в галузі досліджень, післядипломної освіти в області кардіології шляхом впровадження сучасних методів лікування і реабілітації.

В Інституті кардіології є два відділення інтенсивної терапії, повністю обладнані для негайної реанімації, а також для екстракорпоральної підтримки життєдіяльності – готовність для прийому і невідкладного лікування  24/7/365.

Інститут є домінуючим кардіологічним центром республіки Польща, в якому працюють понад 250 лікарів і 500 медсестер. Щорічна діяльність виглядає наступним чином:

  • госпіталізовано більше ніж 15900 пацієнтів;
  • проведено понад 2100 операцій;
  • 62300 пацієнтів отримали амбулаторну медичну допомогу.

Таким чином, ми впроваджуємо передові практики польських колег в повсякденній роботі з бенефіціарами фонду, надаючи повноцінне медичне обслуговування на високому рівні.

Поточна підготовка фахівців соціальної опіки Карітас Маріуполь

На цьому тижні в смт.Андріївка керівник проекту Зарубіна Ірина з психологом Ступник Євгенією організували підготовку і провели навчання нового співробітника Зелееву Ірину навичкам домашньої опіки та психологічних аспектів взаємодії між опікуном і самотніми людьми похилого віку, які потребують допомоги.

Навчання робітників Карітас Маріуполь в смт Андріївка
Керівник проекту Зарубіна Ірина проводить навчання Зелеевої Ірини навичкам домашньої опіки

Ірина має досвід подібної роботи, раніше працювала молодшою ​​медсестрою в лікарні, що дозволить швидко освоїтися і якісно виконувати роботу.

Навчально-методичні матеріали для навчання фахівців соціальної опіки створені на підставі багаторічного досвіду польських колег. Грунтовна методична база містить об’ємну деталізовану інформацію по усіх напрямках роботи з самотніми людьми похилого віку.

Отримані теоретичні знання, підкріплені повсякденною практичною діяльністю, дозволяють якісно готувати фахівців соціальної опіки, забезпечити професійний розвиток і формування кваліфікованого працівника в даній області з урахуванням складної специфіки роботи.

Зокрема випущений в рамках проекту методичний посібник «Модель протоколу роботи фахівця соціальної опіки» містить в собі інформацію по 4 категоріям тренінгово-освітньої програми проекту. Документ спрямований на розвиток і підтримка особистої і професійної компетенції для виконання роботи з використанням мінімальних стандартів, заявлених проектом.