Найперша допомога – це передусім спілкування. Вважають психологи, які працюють в буферній зоні

Найперша допомога – це передусім спілкування. Вважають психологи, які працюють в буферній зоні

 

Внаслідок надзвичайних подій, які відбуваються в Україні впродовж останніх років , залишається потреба людей у соціально-психологічній підтримці.

Мешканці сірої зони вже тривалий час живуть в стані замороженого стресу. Невеликі стресові ситуації необхідні людині, тому що вони грають важливу роль в подальших сприятливих змінах в житті самої людини, але, крім позитивного ефекту, стрес викликає і негативні наслідки. Коли людина постійно піддається стресовим ситуаціям, її організм посилено витрачає свою енергію, що призводить до швидкого виснаження.

Довготривалий час психічне здоров’я мешканців Донецької області знаходиться у тяжкому стані. Мало того що на нього впливають постійні бойові дій на цій території, та ще й до цього додалися проблеми , пов’язані з карантином і самоізоляцією. Наша команда психологів “Карітас Маріуполь” намагається надати належну професійну допомогу і підтримати кожного в цей нелегкий для нас час.

Частіше жителі буферної зони одразу не розуміють «силу психологічної допомоги». Вони вразливі, часто ображені, залякані. Їм нелегко підпустити до себе співрозмовників. І хоча у бенефіціарів є гостра необхідність в підтримці, психовентиляції, заохоченні дій і думок, похвалі і схваленні, вірі у майбутнє та власні сили, в Україні культура звернення до психологів майже відсутня.

В період карантину ми не мали змоги виїжджати в буферну зону для надання психологічної допомоги. Але робота продовжувала здійснюватися в новому для нас форматі, а саме – телефонні консультації.

Найперша допомога – це передусім спілкування. Для людини, яка цілими днями « сидить у чотирьох стінах», розмова є великим полегшенням і розрадою. Немало означає підтримати людину словом у важку хвилину.

За нашими спостереженнями, на психологічну допомогу люди спочатку реагують негативно, пізніше – нейтрально, а згодом – позитивно. Завдяки телефонній бесіді через деякий час люди відкрито йдуть на контакт, розуміючи наскільки ця бесіда важлива для них самих. «Мені так була необхідна ця телефонна розмова! Я немов ковтнула чистого повітря у свої легені!» (пряма мова бенефіціара).

Великим плюсом телефонних консультацій є те, що багато людей не можуть самостійно пересуватися , і ми маємо змогу надати їм допомогу по телефону, щоб вони не покидали комфортні їм умови. Багато мешканців потребують комплексної допомоги, тому ми можемо перенаправити її або проконсультуватися з лікарями нашого проекту.

Найбільше досягнення – бачити, як люди, які нещодавно були зламані тягарем збройного конфлікту, починають усміхатися, як вони змінюються, повертаються до життя. Завдяки спілкуванню бенефіціари відчувають себе потрібними, знають, що коїться в їхньому місті і в країні загалом. Людям втішно бачити інтерес до їх активностей, способу життя, до них самих. Це маленьке рішення, яке утім впливає на загальну якість життя.

Результат телефонних консультацій – це зменшення психологічної напруги, почуття самотності і незахищеності, допомога знайти вихід із складної ситуації, актуалізація особистісних ресурсів.

Нереально залишитись людиною,
якщо ти не твориш добра та не
допомагаєш ближнім…