На базі Простору Підтримки розпочата серія тренінгів для фахівців, що займаються розвитком дітей з особливими потребами. Перший тренінг був на тему «Як допомогти дитині почати розмовляти»

розпочата серія тренінгів для фахівців, що займаються розвитком дітей з особливими потребами. Перший тренінг був на тему «Як допомогти дитині почати розмовляти»

На цей захід приїхало багато фахівців із навчальних закладів Волноваського району – логопеди, дитячі психологи та дефектологи

Присутні спеціалісти дізнались про різні методики вирішення проблем мовлення. Багато вправ можна робити в ігровій формі, щоб кожна дитина почувала себе комфортно та одночасно вчилась розмовляти.

Фахівці з нетерпінням чекатимуть продовження таких заходів на нашій базі.

Хочемо висловити щиру подяку тренеру Наталья Сумская Логопед-дефектолог за те, що вона відгукнулась на наше прохання провести серії дуже важливих тренінгів для спеціалістів з інших районів області.

Захід було проведено в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки DCV та BMZ.

 Серія тренінгів для фахівців, що займаються розвитком дітей з особливими потребами. Перший тренінг був на тему «Як допомогти дитині почати розмовляти»

На базі ППідтримки фахівців, що займаються розвитком дітей з особливими потребами. Перший тренінг був на тему «Як допомогти дитині почати розмовляти»