Завдяки знанням, отриманим в Карітас Маріуполь, молодіжна команда отримала фінансування в рамках програми “UPSHIFT Україна” у м.Маріуполь

Завдяки знанням, отриманим в Карітас Маріуполь, молодіжна команда стала переможцем програми "UPSHIFT Україна" у м.Маріуполь

Хочемо розповісти Вам історію, яка розпочалася цієї осені у Маріуполі.

В межах проєкту «Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості громад у східному та південному регіонах України», що діє на базі БФ «Карітас Маріуполь», нашими спеціалістами на регулярній основі проводяться тематичні семінари, тренінги, networking зустрічі, бізнес-школи. Особливу увагу приділяємо такій темі, як фінансова грамотність.

Caritas Mariupol - Polski zespół humanitarny

Після проведення низки тренінгів з фінансової грамотності бізнес-тренеркою Ларисою Петровою та керівником проєкту Андрєм Щебітченко в Маріупольському Електромеханічному Технікумі, ініційованих викладачами Александрою Супрунюк та Дар’єю Дьоміною, відбулися наступні події.

Сформувалася команда активних студентів – Дмитро Гуцело, Анастасія Балинська та Богдан Казанцев, які прийняли рішення допомогати своїм одноліткам розібратися з темою фінансової грамотності.

Таке рішення прийнято через загальний низький рівень фінансової грамотності, що спостерігається не тільки в Україні, але й в більшості країн. Цей фактор став, якщо не безпосередньою причиною кризи, то принаймні одним із її обтяжливих чинників.

Для того, щоб підвищити рівень фінансової грамотності населення та поліпшити модель управління фінансами з метою створення капіталу, наші студенти стали учасниками проєкту «UPSHIFT Україна» у Маріуполі, який реалізується за підтримки Європейського Союзу.

Завдяки знанням, отриманим в Карітас Маріуполь, молодіжна команда стала переможцем програми "UPSHIFT Україна" у м.Маріуполь

Під керівництвом ментора Наталі Степнової презентовано проєкт «Школа фінансової грамотності «Wow money», результат – отримано фінансування!

Команда закупила необхідну оргтехніку, матеріали, пройшла «Школу ведучих тренінгу з фінансової грамотності для підлітків на базі соціально-економічного симулятора із управління ресурсами «Життєвий Капітал».

Надалі в роботі команди першочергова увага приділятиметься вихованцям шкіл-інтернатів, дитячих будинків та дітям, які проживають в складних життєвих ситуаціях, а також всім бажаючим підліткам. Їх ознайомлять з основам фінансової грамотності. Просто та зрозуміло розтлумачать, що таке депозит, кредит, фінансова подушка безпеки, активний та пасивний дохід. Ці всі знання закріпляються на практиці завдяки ігри-тренінгу «Життєвий капітал».

Можемо пишатися нашим підростаючим поколінням, вони дійсно майбутнє нашої країни!