Міжнародний день захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, учителів, наставників.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Дитячий захід «Ура! Канікули!», який  підготували соціальні працівники Єлизаветівської локації, подарував радість, незабутні враження, безліч мега позитивних емоцій та чудових моментів нашим школярикам.

Ігри, руханки, літературна вікторина “В гостях у героїв улюблених книг”, конкурс малюнку на асфальті “Світ очима дітей”, флешмоб “Барвиста кулька дитинства», зробили відпочинок дітей активним, веселим, пізнавальним!

Веселого, святкового настрою додавали різноманітні  веселі дитячі пісні та вірші. Усі учасники із задоволенням брали участь у дійстві.

Саме завдяки спонсорам  проєкту “Стійкість та розвиток” БФ “Карітас Маріуполь” хлопчики і дівчатка до Дня захисту дітей отримали щасливе та безтурботне свято.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!


Соціальний працівник проекту ПСС
Сажко Світлана